Jak již napovídá samotný název projektu, jedná se o šestici rezidenčních domů, nacházejících se na velice klidném a slunném místě, s dobrou dostupností do centra lázeňského města Poděbrady. Od prvopočátku je projekt koncipován a zamýšlen jako prostorově pohodlné a dispozičně praktické rodinné bydlení, poskytující pohodlí a soukromí.

Mapa místa projektu – Revoluční 876, Poděbrady

Do areálu Rezidence Revoluční bude vjezd řešen dálkově ovládanou branou a u každého domu je samozřejmostí vlastní parkovací stání. Samotné domy jsou řešeny jako dvoupodlažní – tři domy se šikmou střechou a 3 se střechou plochou. V přízemí je vždy kladen důraz na prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který má být “centrem” domu – dobře prosvětlený a se vstupem na terasu. Dále zde naleznete koupelnu s WC a sprchovým koutem, pokoj pro hosty či pracovnu a také praktickou komoru. V podkroví se nachází 3 ložnice, velká koupelna s vanou, samostatné WC a komora. Ke každému domu je samostatná zahrada, svou velikostí poskytující možnost relaxace a vyžití, zároveň však nevelikou péčí o ni samotnou.

Při samotné realizaci projektu je kladen důraz na kvalitu použitých materiálů, vysokou energetickou úspornost a kvalitu provedení stavebních prací. Pokud hledáte klidné, hezké bydlení pro rodinu, s nedalekým dosahem všech přidaných hodnot města, je tento projekt pro Vás přinejmenším velmi zajímavý.

rbe Development s.r.o.

Společnost rbe Development s.r.o. vznikla jako dceřiná společnost rbe Koláčný s.r.o., která působí na stavebním trhu již více jak 25 let a pyšní se stovkami realizovaných projektů pro renovované stavební developery, společnosti, tak i tzv. koncové zákazníky. Zkušeností z těchto projektů využíváme pro naše vlastní projekty bytové výstavby. Společnost rbe Development s.r.o. má v portfoliu několik úspěšných realizací, jako je výstavba bytového domu v Týnci nad Labem, výstavba řadových rodinných domů Kolín – Spálenka, nebo rekonstrukce a nástavba polyfunkčního domu v Poděbradech.